Vystoupili jsme z řady. Šli proti proudu

Jsme tělem i duší rockeři a nikdy jsme nechtěli soukat dcerku do růžové a synka do Spidermanů či Batmanů. Chtěli jsme něco lepšího. Něco originálního. Něco, co tady v Česku ještě není…

Takže jsme nakoupili stroje a pustili se do šití. Začali jsme pouze s oblečením pro děti se zaměřením na rock a punk. Postupem času jsme nabídku neustále rozšiřovali jak o nové motivy, tak i produkty.

Dnes už nabízíme stovky různých motivů na oblečení pro kojence, školáky i dospělé a také spoustu doplňků. Nezůstali jsme pouze u hudby, ale zaměřujeme se i na motorkáře, sportovní fanoušky, lidi s láskou k tetování...

Jsme největším českým e-shopem s dětským zbožím zaměřeným na subkultury.

 • Kvalita made in Czech Republic

  Od samého začátku si velice zakládáme na kvalitě našich produktů. Veškerý kojenecký sortiment je ušitý ze 100% bavlny, ručně v ČR a to z látek od českých výrobců. Naše zboží splňuje nejpřísnější atesty, tudíž je šetrné k citlivé dětské pokožce.

 • Tiskneme digitálně

  Digitální přímý potisk se tiskne na jednotlivá vlákna látky, takže potisk zůstane stálý, nevybledne, nepopraská a je odolný vůči UV záření. Inkousty BROTHER mají nejvyšší certifikát jakosti "OEKO-TEX Standard 100" pro tisk na dětský textil (certifikát pro zdravotní nezávadnost i pro děti do 3 let).

 • Originální zboží, které jinde nekoupíte

  V nabídce máme více jak 150 různých motivů, převážně z naší dílny. Pokud však hledáte ještě něco originálnějšího, rádi vám natiskneme produkt s vlastním motivem.

 • Rychlé dodání

  98% objednávek dokážeme vyřídit během 2-3 pracovních dní, garantujeme dodání nejpozději do 5 pracovních dní.