Digitální potisk textilu již od jednoho kusu

Originální výrobek
Chtěli byste opravdu originální zboží s vaším oblíbeným motivem anebo prostě něčím, co nikdo jiný nemá?
Rádi vám takovýto produkt vyrobíme!
U většího množství jsou ceny individuální.
Pro velkoobchodní spolupráci nás neváhejte kontaktovat.
Zpracování podkladů + náhled na produktu je zdarma!
Výsledná cena se odvíjí od složitosti zpracování motivu, ale nemusíte mít strach, je to zpravidla 50-100 Kč navíc k běžným cenám, které máme na e-shopu.
Tiskneme digitálně
Veškerý potisk je prováděn technologií přímého tisku. Můžete nám zaslat fotografii anebo jakýkoli obrázek (v co největším rozlišení) a my jej natiskneme.
Vyplňte poptávku

1. Typ produktu

2. Barva produktu

3. Velikost produktu

Při výrobě motivu tzv. "na míru" akceptujeme pouze platbu předem na účet. Nemusíte mít ovšem strach o svoje investice, platba probíhá vždy až po finálním schválení hotového motivu.

Po obdržení poptávky vás budeme kontaktovat, dohodneme všechny detaily a až potom se pouštíme do výroby. Případné dotazy Vám rádi zodpovíme na e-mailu info@rockbaby.cz nebo telefonicky na čísle 608 355 370.

Zákazník odesláním poptávky potvrzuje, že si není vědom žádné skutečnosti, která by omezovala použití jím požadovaného motivu "na přání". RockBaby s.r.o., s přihlédnutím k této skutečnosti, nenese žádnou odpověnost za případný konflikt s autorským zákonem, protože je pouze dodavatelem vybraného druhu oblečení s motivem dodaným zákazníkem.

Odesláním formuláře souhlasíte s Pravidly ochrany osobních údajů společnosti RockBaby s.r.o..