Velkoobchodní spolupráce

Vyrábíme firemní a klubové oblečení, reklamní textil a trička

Jste firma, sportovní klub či zájmový spolek? Rádi byste si nechali natisknout firemní nebo klubové oblečení nebo reklamní textil či trička, která budou unikátní a reprezentativní a jen pro Vás? Pak jste tu správně!

V RockBaby pro Vás nabízíme široký sortiment oblečení od triček, tílek, mikin, přes tepláky až po šátky či tašky, vše v různých barvách a v různých velikostech. Motiv potisku si můžete vybrat z naší nabídky a nebo si jej navrhnout sami a my Vám oblečení rádi potiskneme.

 • Grafický náhled na produkt zdarma

  Podívejte se na Váš produkt jak asi bude vypadat ještě předtím, než si potisk objednáte. Tato služba je u nás pro Vás zdarma!

 • Množstevní slevy

  Pokud si u nás objednáte více produktů, uděláme Vám bezkonkurenčně nejlepší cenovou nabídku.

 • Digitální přímý tisk na tiskárně Brother

  Jedná se o přímý potisk na jednotlivá vlákna textilu, potisk je tak stálý, nepopraská, nevybledne a je odolný i vůči UV záření.

 • Individuální přístup

  Rádi Vám poradíme s Vaším výběrem, zodpovíme všechny dotazy a uděláme nabídku, která bude vyhovovat Vašim individuální požadavkům.

 • Rychlé dodání

  98% objednávek dokážeme vyřídit behěm 2-3 pracovních dní, garantujeme dodání nejpozději do 5 pracovních dní.

 • Možnost potisku i na vlastní textil

  Pokud již máte svoje vlastní firemní či klubové oblečení, reklamní textil nebo trička, a přejete si je potisknout, i tuto službu Vám u nás rádi nabídneme.

Pokud potřebujete poradit nebo je objednávka jakkoliv specifická, rádi Vám odpovíme veškeré dotazy telefonicky na čísle 608 355 370 či na emailu info@rockbaby.cz.